NASZE ZABIEGI

Laserowe leczenie grzybicy paznokcia

Zabieg jest bezbolesny, ma na celu jak najdłuższe utrzymanie najwyższej akceptowalnej przez pacjenta temperatury, tak długo aby podgrzać pasożyty powodujące zakażenie, do temperatury która je zniszczy. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę zmian chorobowych.

ZAPISZ SIĘ DO

Newslettera

KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ

Mediostar NEXT PRO

Wielu pacjentów zauważa zmianę koloru paznokci i nieatrakcyjny wygląd co może powodować dyskomfort. Jednak Onychomycosis  nie jest tylko problemem kosmetycznym, ponieważ nie leczona infekcja rozprzestrzenia się niszcząc komórki paznokcia, co prowadzi do odseparowania płytki paznokciowej od łożyska.

Zakażenie grzybicze może być leczone specjalnymi preparatami przeciwgrzybicznymi, ale muszą być stosowane przez długi czas, nie zawsze skutecznie, co więcej mogą powodować efekty uboczne.

Infekcja nie leczona może całkowicie zniszczyć płytkę paznokcia.  W dodatku, może dojść do zakażenia zdrowych paznokci i zaburzeń krążeniowych  (z powodu uciskającego obuwia)

Nową metodą przywracania zdrowej płytki paznokciowej jest zabieg laserowy z wykorzystaniem lasera Mediosta Next Pro. Zabieg laserowy polega na podgrzaniu paznokcia i otaczającej skóry. Wysoka energia świetlna emitowana przez laser penetruje przez płytkę paznokcia, podnosi temperaturę łożyska paznokcia.

Zabieg jest bezbolesny, ma na celu jak najdłuższe utrzymanie najwyższej akceptowalnej przez pacjenta temperatury, tak długo aby  podgrzać pasożyty powodujące zakażenie, do temperatury która je zniszczy. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę zmian chorobowych.

Częstotliwość wykonania zabiegu:

Zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w serii z odstępem co 3-4 tygodnie.

Postępowanie po zabiegu:

  • Nie należy stosować lakierów na okolice zabiegową.
  • Nie należy opalać obszaru zabiegowego.

Zalecenia dla Klienta:

  • Należy wygotować w pralce wszystkie skarpetki, pościel oraz ręczniki w min. temp: 60 oC.
  • Na zabieg należy przynieść nowe lub wygotowane skarpetki.
  • Na zabieg należy przynieść buty nowe lub w pełni zdezynfekowane odpowiednimi środkami.
  • Między zabiegami należy stosować maść przeciwgrzybiczną.

laserowe-leczenie-paznokcia

Cennik zabiegu