NASZE ZABIEGI

Zabiegi po porodzie

Po ciąży ciało mamy zmienia się, nie zawsze w korzystny sposób – dodatkowe kilogramy, rozstępy, utrata jędrności skóry. Śladów po ciąży można się jednak pozbyć. Przekonaj się, wybierając nasze zabiegi.

ZAPISZ SIĘ DO

Newslettera

KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ

Rodzaje zabiegów

guam

Żyjące w bogatym środowisku morskim, algi oferują aż 50 000 razy większą koncentrację cennych składników odżywczych niż woda, w której rosną. Dzięki takiemu stężeniu dobroczynnych składników, algi uznawane są za wiodący, nadzwyczajnie skuteczny komponent wykorzystywany do produkcji preparatów pielęgnujących twarz, ciało oraz włosy.

ALGI GUAM DZIAŁAJĄ NIEZAWODNIE dzięki swoim remineralizującym i ochronnym właściwościom. Redukują cellulit oraz z łatwością zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej pod skórą.

Preparaty z algami GUAM® to niezwykle skuteczne kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające, które odżywiają i nawilżają ciało.
Zabiegi GUAM® to jedne z najefektywniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Koncentrat błotny GUAM® charakteryzuje się unikalną recepturą, która sprawia, że kosmetyk bardzo szybko wyszczupla sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit. Zapobiega również ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Preparat posiada też właściwości antystresowe, pozytywnie wpływa na samopoczucie i głęboko relaksuje.

Fanghi d’Alga Guam – zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy

Zabieg wykorzystuje koncentrat błotny- rozgrzewający zawierający ekstrakty roślinne oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki, sole mineralne). Preparat przeznaczony do skutecznej i systematycznej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Efekty widoczne są już po pierwszej aplikacji. Działa dobroczynnie na skórę – ujędrnia ją, nawilża, wygładza, dostarcza niezbędnych składników odżywczych. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających.

Przeciwwskazania:

 • Płytkounaczyniona skóra,
 • Popękane naczynia krwionośne,
 • Ciąża,
 • Laktacja,
 • Nadczynność tarczycy lub terapia preparatami jodu,
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

 

Fanghi d’Alga Guam Freddo – chłodzący zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy

Intensywny zabieg o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym, wzbogacony o formułę chłodzącą. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem kruchych naczynek, żylakami, czy też opuchniętymi nogami.

Zabieg wykorzystuje chłodzący koncentrat antycellulitowy- preparat wyszczuplający i likwidujący cellulit, przeznaczony specjalnie dla osób, które z rożnych powodów nie mogą stosować produktów rozgrzewających. Algi „na zimno” to niepowtarzalna maska zawierająca odświeżający mentol, wyciąg z kasztanowca, glinki z oligoelementami, minerały z Morza Martwego oraz olejki aromatyczne. Preparat nawilża, tonizuje skórę i łagodzi podrażnienia.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • laktacja,
 • nadczynność tarczycy lub terapia preparatami jodu,
 • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Częstotliwość zabiegu:

Pożądany efekt gwarantuje seria 10 – 12 zabiegów . Zabiegi wykonywać najlepiej co drugi dzień lub według rekomendowanego planu zabiegowego GUAM®.

Cennik zabiegu

Jaki jest mechanizm działania CO2 na tkanki?

Dwutlenek węgla jest naturalnie występującym gazem w organizmie i stale reguluje przepływ krwi. Kiedy wzrasta jego stężenie, dochodzi do natychmiastowej aktywacji czynników wzrostów, reakcji zapalnej oraz stymulacji procesów sprzyjających dotlenieniu tkanek. Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPY TM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych , rozszerzenie istniejących oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy.

W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPY wykazuje również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów. Dzięki wieloletniej pracy naukowców i lekarzy, zostało opracowane medyczne urządzenie wykorzystujące działanie CO2 – CARBOXYTHERAPY TM Dual MC2.

Na czym polega zabieg?

Terapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną. Oryginalne urządzenie CARBOXYTHERAPY TM Dual MC2 posiada funkcję podgrzewania gazu CO2, dzięki czemu skuteczność zabiegu jest wyższa, a odczucia bólowe zdecydowanie niższe.

wykorzystanie_karboksyterapi

Łysienie i wypadanie włosów (do 77%)

Karboksyterapia to jedna z lepszych metod do pobudzenia wzrostu włosów u osób borykających się z łysieniem czy przerzedzeniem włosów. Iniekcyjne wprowadzenie dwutlenku węgla doskonale poprawia mikrokrążenie w skórze, powoduje tworzenie się nowych naczyń krwionośnych oraz rozszerzenie i wzmocnienie istniejących już kapilar, co wpływa na pobudzenie włosów do wzrostu. Dotlenienie i odżywienie cebulek włosowych pobudza macierz i brodawkę do produkcji nowych włosów. karboksyterapia-img-1

 

Rewitalizacja okolic oczu (do 90%)

Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu uruchomiony zostaje mechanizm wzmożonej stymulacji produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz rozjaśnienie skóry pod oczami.

Zalecany w przypadku walki z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu. Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, poprawia się słaba cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej.

 

Lokalne akumulacje tkanki tłuszczowej i cellulitu (do 89%)

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Karboksyterapia jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, bez ryzyka powikłań. Łączy w sobie działanie mechaniczne i chemiczne, powodujące zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu powoduje wygładzenie powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.

 

Rewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu i dłoni (do 56%)

Podskórne podanie dwutlenku węgla powoduje stymulację procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze. Wywołana iniekcją CO2 reakcja zapalna prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i odnowy komórek- już kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry, jej pogrubieniem, a tym samym odmłodzeniem wyglądu.

 

Rozstępy, blizny (do 80%)

Karboksyterapia polegająca na podaniu w pęknięcie skóry dwutlenku węgla, jest obecnie najskuteczniejszą metodą, która przy optymalnych warunkach i współpracy pacjenta jest w stanie zniwelować widoczność rozstępów nawet o 80%.Terapia Co2 usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co przekłada się na znaczną poprawę skóry. Proces ten wywołuje repigmentację skóry ,co w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry. Karboksyterapia jest jedyną dostępną terapią zarówno w walce ze starymi, jak i nowymi rozstępami i bliznami.

 

Przeciwwskazania:

 • ciężka niewydolność krążenia,
 • świeżo przebyty zawał serca,
 • niestabilna dławica piersiowa,
 • ostre zakrzepowe zapalenie żył,
 • ciężka niewydolność wątoby i/lub nerek,
 • przyjmowanie metforminy ( w leczeniu cukrzycy),
 • przyjmowanie inhibitorów anhydrazy węglanowej ( najczęściej w leczeniu jaskry),
 • ciąża i okres karmienia.
Cennik zabiegu