NASZE ZABIEGI

Depilacja Lycon

Woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

ZAPISZ SIĘ DO

Newslettera

KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ

Lycon precision waxing

depilacja-lycon

W ofercie gabinetu posiadamy depilację ekskluzywnymi woskami australijskiej firmy LYCON. Dzięki unikalnej technologii woski te są niezwykle efektywne, a depilacja niemal bezbolesna. Do grona wielbicielek depilacji woskami LYCON należą: Victoria Beckham, Beyonce, Paris Hilton.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini. Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i bezbolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla kosmetyczki.

Cennik zabiegu